Jovita Markeliūnė

(Top ekspertė)

Jau šeštoje klasėje žinojau, kad būsiu kirpėja. Tarsi kažkas tiesiai vedė į grožio pasaulį. Bet tik įgijusi patirties supratau, kokia įvairialypė, daugiasluoksnė ir gili ši specialybė yra. Dėl to dar labiau mėgstu savo darbą.

Po truputį kirpti pradėjau būdama 16-os metų. Kantriausi buvo pirmieji klientai: tėvai, brolis, kaimynai… O viskas prasidėjo Šiauliuose, ten baigiau mokslus ir kelis metus dirbau viename iš grožio salonų. Sunkus darbas ir meilė šiam amatui lėmė tai, kad viskas nusidriekė iki Vilniaus klientų.

Labiausiai mane įkvepia laimingi klientai. Dažnai po apsilankymo jaučiuosi apdovanota lygiai kaip perskaičius vertingą knygą ar pakeliavus dar nepažįstamame krašte. Man tai didžiausia vertybė ir dovana kurią gaunu kasdien dirbdama savo darbą (o taip pat ir įkvėpimo šaltinis).

Esu baigusi „Vidal sassoon”, „Allilon”, „Pivot Point”, Roch Lemay „Color Mentoring” kursus. Nuolat seku naujienas, dalyvauju užsienio ir Lietuvos seminaruose. Taip pat domiuosi ir lankausi socialiniuose, psichologiniuose, praktiniuose seminaruose.

Tikiu, kad dirbti šį darbą reiškia – mylėti žmones.