Rimantė Usavičiūtė

(ekspertė)

Kirpėja save pradėjau vadinti, kai įsidarbinau SaliOne 2020 m. gruodį, kadangi tai yra pirmoji kirpykla, kurioje įsidarbinau ir pradėjau dirbti su klientais.

Nesumeluosiu sakydama, kad nuo pat vaikystės mane traukė plaukai. Pindavau lėlėms kasas, mokykloje per pertraukas pas mane ateidavo klasiokės, kad supinčiau joms plaukus. Vakarais negalėdama užmigti keliaudavau tyliai į vonią ir kirpdavau sau grifką, „galiukus". Gyvenimas lėmė, kad įstojau į vizualinę komunikaciją, dirbau banke 4 metus, bet vieną dieną sėdint darbe, supratau, kad reikia bent jau pabandyt kirpimo amatą. Įstojau mokytis į kirpėjų kursus, mečiau darbą ir dabar aš pagaliau darau tai, kas mane traukė visą gyvenimą. Ar aš laiminga? Be a-be- jo-nės.

O darbe mane įkvepia tai, kad niekada nežinai, kokia diena tavęs laukia. Monotonijos čia tikrai nerasi, nesvarbu ar dirbi 2 ar 20 metų. Taipogi įkvepia klientai, kolegos.

Esu realistė. Vadovaujuosi paprasta fraze – „Ką pasėsi, tą ir pjausi”. Tai galioja visada ir visose situacijose – darbe, santykiuose, emocinėje būsenoje ir taip toliau.